Türkçe
English

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İstanbul ili, Ataşehir ilçesi, Barboros Mah. Ihlamur Bulvar No.11 adresinde bulunan ve Kadıköy Tapu Sicil Müdürlüğünde 3354 ada, 3 parsel olarak kayıtlı Uphill Court II Toplu Yapılar B Ada sitesi içinde toplam 7 blok bulunmaktadır. Bunlardan 6 adedi  Konut  blokudur. 6 Konut Blokunda (1+1 den 5+1 e kadar değişen seçenekte) 729 daire ve Ada sınırları içinde bulunan Ticari Blokta ise  5 adet satış ve servis ünitesi olmak üzere toplam 734 bağımsız bölüm bulunmaktadır.

Siteye girişler 3 adet  yaya giriş kapısı ve 5 adet kapalı otopark araç giriş kapısından sağlanmaktadır.

Site içerisinde ortak yer konumunda olan 13 Adet yönetim dairesi, 45 adet sığınak, 1298 araçlık kapalı otopark alanı, yaklaşık 20.000 m² yeşil alan, 2 adet yüzme havuzu, 1 adet çocuk parkı, 2 adet tenis kortu,1 adet basketbol sahası, 1 adet mini futbol sahası, 1 adet toplantı salonu, 1 adet kütüphane ve 1 adet dairenizi güvenle kiralama veya satış işlemleri için verebileceğiniz onaylı emlak ofisi ve yaz kış sürekli olarak servise açık olan Uphill Cafe  yer almaktadır.

Ayrıca 1 adet merkezi otomasyon odası, 1 adet kazan dairesi (B4 Blok), 2 adet 1125 KWA ve 1425 KWA gücünde jeneratör, 9 adet elektrik, 7 adet hidrofor dairesi, 175 ton su kapasiteli bahçe suyu deposu ve 1 adet  bağımsız uydu-TV merkezi bulunmaktadır.  

SOSYAL DONATI ALANLARI VE FAALİYETLER :

1. TOPLANTI SALONU

B-5 Blok altında bulunan 37 kişi kapasiteli salonda toplantılar ve hafta sonlarında film gösterimleri yapılmaktadır.

2.ÇOCUK PARKI

İki bölümden oluşan çocuk parkında çeşitli yaş guruplarına hitap eden oyun grupları mevcuttur.

3. TENİS KORTLARI

Uluslararası standartlarda inşa edilen iki adet Tenis kortundan rezervasyon yaparak yararlanılmaktadır.

4. BASKETBOL SAHASI VE VOLEYBOL SAHASI

Voleybol sahası ve basketbol sahası aynı alanda bulunmakta olup, kullanım amacına uygun olarak

basketbol sahası veya voleybol sahası olarak kullanılabilir.

5. MİNİ HALI FUTBOL SAHASI

Mini  futbol sahası özellikle çocukların vakit geçirebileceği ve spor yapabileceği bir alan olarak  düzenlenmiştir.

6. MASA TENİSİ

B-5 Blok altında bulunan masa tenisi bu sporu sevenlerin yararlanması için hazırlanmıştır.

7. HAVUZLAR

İki adet yüzme havuzunun kullanımı ile ilgili havuz kuralları havuzların bulunduğu bölgelerde tüm sakinlerin görebileceği şekilde asılmıştır. Bu kurallara uyulması esastır. Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar ) havuzlara misafir girişleri ücrete tabidir.

8 KÜTÜPHANE

Kat sakinlerinin kitap bağışlarıyla B3 blok havuz cephesinde oluşturulan kütüphaneden sabah 10: 00 ve akşam 19:00 saatleri arasında yararlanılmaktadır.

9 ONAYLI EMLAK OFİSİ

Uphill Court B Ada’da mülk edinmek, mülk kiralamak isteyen komşu adaylarının,  mülkünü kiralamak veya satmak isteyen mülk sahibi komşularımızın güvenle bilgi edinebilecekleri ve işlem yapabilecekleri site yönetiminden onaylı emlak ofisinden yararlanma olanakları mevcuttur.

10 UPHILL CAFE

Yıl boyunca servise açık olan Uphill Cafe’ de çocuklarınız için mutlu doğum günü etkinlikleri yapabilir veya ailece kahvaltı yapabilirsiniz.. gün içinde değişik tatlardaki menüler tadım için sizleri beklerken,  başka bir seçeneği değerlendirip bir akşam üstü  havuz çevresinde dostlarınızla akşam yemeklerinizi yiyebilirsiniz..